sipka

Rámy na obrazy


Ponúkame značkové rámy na obrazy z produkcie nemeckej značky Hama. Fotorámik je pre kreatívnych ľudí, možnosť pomaľovania, polepenia rôznymi aplikáciami a pod.
ideálny pre deti. Drevené fotorámiky šíria rámy na obrazy prírodnú atmosféru a zútulňujú obývacie izby. Ponúkajú vám mnoho možností na vytvorenie štýlového prostredia jednoduchými prostriedkami.

Drevený rám zapôsobí svojim nostalgickým šarmom, ktorý je zdôraznený najmä kombináciou dreva a zlata.

 

 

 

rustikalne rámy na obrazyrámy na obrazy

,

 

Rámy na obrazy lacneHľadáte pekný darček pre blízkeho človeka na Vianoce? Potom zoberte fotografiu a umiestnite ju do extravagantného rámčeka. Zrkadlový efekt robí všetko ešte zaujímavejším a vznešený dizajn naozaj vyhovuje každému štýlu nábytku.

Hama vyrába obrazové rámiky vo vlastných továrňach v rámci Európskej únie neďaleko Brna v Čechách. Pri príležitosti 75. výročia založenia spoločnosti bola v roku 1999 otvorená vlastná výroba. Obrovská školské tašky kapacita úložiska, optimalizované pracovné postupy a automatizovaný tok tovaru v Hame zabezpečí Vám ako zákazníkovi  rýchle dodanie v priebehu niekoľkých dní. Výhoda pre vás: trvalo vysoká kvalita cenovo dostupných rámov.