sipka

Fotorámiky


Ponúkame značkové fotorámiky z produkcie nemeckej značky Hama. Fotorámik je pre kreatívnych ľudí, možnosť pomaľovania, polepenia rôznymi aplikáciami a pod.
ideálny pre deti. Rámčeky majú do formátu 18x24 nohu na postaveníe pomocu kovového rozpereného závesu vo vnútri je sololitová doska zaistená svorkami.

Či už sú to narodeniny, svadby, alebo len výlet s priateľmi, fotografie nás späť vždy vrátia v čase na tie nádherné chvíle. Namiesto toho, aby zostali v zásuvkách, fotorámiky prečo ich nezavesiť do rámika v kancelárii, spálňi, alebo do obývacej izby? Z našej súčasnej ponuky je teno veľmi štýlový a moderný rám, ktorý skutočne vyhovuje každému domácemu štýlu.

 

 

Fotorámiky online predajfotorámiky

,

 

Fotorámiky na stenu:V jednoduchých a pekných drevených fotorámiky môžete zarámovať svoje vlastné fotky alebo umelecké diela, ktoré Vám budú spríjemňovať život.äčšie rámy sú v prevedení na stenu  slúžia pre zavesenie vašich fotorámiky fotografií z dovolenky, preto su univerzálnym doplnkom vášho interiéru a najcennejších spomienok. Zadnú stranu, z ktorej demontujete kovové zaklápacie úchyty, otočte k sebe.

Spoločnosť HAMA, nemecký výrobca drevených rámov, bola založená v roku 1923 a v súčasnosti zamestnáva 2500 ľudí. Má pobočky v 17 krajinách, sídli v Monheime ( Nemecko ) a vyrába a distribuuje rámy na obrazy, portrétne fotorámiky, kľúčenky s možnosťou vloženia vlastnej fotky, hliníkové rámy od značky NIELSEN, pasparty do rámov, fotoalbumy, FOTO-VIDEO príslušenstvo, školské tašky a ruksaky, príslušenstvo pre mobily, domáce potreby, Audio TV príslušenstvo a autodoplnky.